Letná Supertrieda – streda.

Dnes nie je streda, je štvrtok. Dátum teda nie je chybný.  Streda bola plná práce, zážitkov, impulzov. Nakoniec sme ani nestihli všetko spracovať a poslať na web.

Ráno sme mali najskôr prednášku o Európskej únii, krátku, ale plnú informácii. A potom začali prichádzať novinári. Začala sa oficiálna tlačová konferencia k príležitosti Letnej Supertriedy. Prišli televízie, obrovské kamery na statívoch tak ako to vídame v televízii, fotoaparáty cvakali a blískali bleskami.  Najskôr sme hovorili o tom čo sme zažili a potom – tak, ako to na “tlačovke” býva si novinári vybrali deti, s ktorými robili rozhovory. Pýtali sa často na to isté, ale raz to bola Slovenská televízia, televízia TA3, potom tlačová agentúra, slovenský rozhlas, regionálna televízia…  A priatelia z Európskej komisie nám pri tom veľmi pomohli. Nakoniec ako vždy, keď Supertrieda v ich sídle organizuje tlačovú konferenciu. A potom nastal (už bez nás) mediálny cirkus. Ani my sami presne nevieme, kde všade nás bolo počuť a vidieť. Ale budeme sa snažiť vyzbierať všetky odkazy na výstupy, kde sa o nás a s nami hovorilo a dať linky na relácie, alebo správy, kde sa Letná Supertrieda prezentovala. Ešte dnes – vo štvrtok na obed sme sa počuli naživo z éteru Slovenského rozhlasu.

A poobede – ZOO. A tu sme už nevládali, nakŕmili sme zebry, prasiatka a medveďa Felixa a odvliekli sme sa na hotel.

Po večery prišla “čerešnička na torte”. A to nie je žart. Ona tam naozaj bola. Na jednej z tort, ktoré sme spoločne zjedli počas rozlúčkového večera. Ale predtým sme si zahrali predstavenia, ktoré sme si v rámci hudobno-dramatického workshopu pripravili. Diváci boli nadšení a ocenili nás dlhým potleskom.

Po vystúpení sme sa slávnostne rozlúčili. Torta, podpísanie sa na tričko, diplom, ďakovačky.  🙂

Hoci sa už nič oficiálne nedialo, ešte nepíšeme posledný blog. Ešte vyzbierame  linky na mediálne výstupy zavesíme video z Letnej Supertriedy. Takže priatelia – ešte sa nelúčime, nezabudnite sa tu zastaviť aj zajtra, kedy budú spracované a zverejnené ďalšie veci. A ešte jedna pracovná (ako sme zvykli hovoriť) – dohodli sme sa že pošlete všetci jednu, dve fotky, ktoré ste urobili a ktorá sa vám páčia a chcete aby viseli na tu na webe. Tak na to nezabudnite. 🙂

A ak nás chcete predbehnúť a chcete sa sami pozrieť, kde všade sa o nás píše – zadajte heslo Letná Supertrieda do Googlu. (www.google.sk)

A teraz – galéria z tlačovky a Zoo.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Kontakt :

OZ Supertrieda, Heydukova 18,
811 08 Bratislava, Slovensko,

email : info@supertrieda.sk
tel. : +421-905-518-904, +421 911 11 12 30

Projekt Supertrieda je

"MODELOVÝM PROJEKTOM
PRE VYUČOVANIE UMELECKÝCH PREDMETOV
V KRAJINÁCH EURÓPSKEJ ÚNIE"

%d blogerom sa páči toto: